Volné pracovní místo  Klientský poradce/poradkyně

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

z: 22.6.2016 Pracoviště v regionu Novojičínsko a Odersko (kancelář v Novém Jičíně)
Požadavky: min. SŠ vzdělání, zkušenosti z oblasti obchodu výhodou, výborné komunikační schopnosti a proklientský přístup, uživatelská znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B
Pracovní náplň: péče o stávající klienty ve svěřené lokalitě, vyhledávání nových obchodních příležitostí, konzultace a poradenství v oblasti pojištění a financí, budování dlouhodobých obchodních a partnerských vztahů, administrativní činnost
Možnost práce i na DPP
Výhody: silné zázemí a profesionální podpora, odborné vzdělávání a osobní rozvoj, zajímavé finanční ohodnocení, atraktivní kariéra
Kontakt: písemně na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016