Volné pracovní místo  klientský poradce/poradkyně

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.:16.3.2016, zn.vl.: 27.9.2016, a.: 15.11.2016.
Nástup možný ihned! Česká pojišťovna v rámci rozšíření týmu v Novém Jičíně hledá komunikativní a aktivní uchazeče/ uchazečky na pozici Klientský poradce.
Pracovní náplň: péče o stávající klienty ve svěřené
lokalitě, vyhledávání nových obchodních příležitostí, konzultace a poradenství v oblasti pojištění a financí, budování dlouhodobých obchodních a partnerských vztahů, administrativní činnost.
Očekáváme: min. SŠ vzdělání, zkušenosti z oblasti obchodu výhodou, výborné komunikační schopnosti a proklientský přístup, uživatelskou znalost práce s PC. čistý trestní rejstřík, ŘP sk B.
Nabízíme: PP na dobu neurčitou. Silné zázemí a profesionální podpora, odborné vzdělávání a osobní rozvoj, zajímavé finanční ohodnocení, atraktivní kariéra.
Zájemci hlaste se na email: použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář od 8-15 hod po-pá., osobně každé pondělí 8-10 hod. na adrese Masarykovo nám. 40/24, 3. patro, Nový Jičín.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.12.2016