Volné pracovní místo  Knihovník/ce

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: osobně Po - ČT 8:00-12:00 , 13:00-15:00, emailem
Požadujeme:
o SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, VŠ vzdělání (výhodou obor knihovnictví nebo
pedagogika)
o výborné komunikační dovednosti
o znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení) v platném znění
o orientace v české a světové literatuře
o výborná znalost českého jazyka slovem a písmem
o kultura mluveného i psaného projevu, stylistická úroveň
o kultivované vystupování a schopnost aktivní komunikace s lidmi a na veřejnosti
o zkušenosti s tvorbou propagačních materiálů
o schopnost samostatné i týmové práce
o psychická odolnost a časová flexibilita
o velmi dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
o zabezpečování standardních knihovních, výpůjčních a informačních služeb
o příprava, realizace a propagace vzdělávacích a kulturních akcí v rozsahu činnosti knihovny ve
Velkých Losinách
o besedy s dětmi, seniory i čtenáři

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 týdnů celkem
  • Jiné výhody - stravenky,služ. mobil, čtvr. odměny, přípl. za vedení, os. ohodnocení

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku Knihovník/ce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jana Fialová, starostka z Obec Velké Losiny

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Knihovník/ce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.