Volné pracovní místo  Komunitní pracovník/ce - koordinátor/ka projektu

Lokalita Hanušovice
Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Hanušovice a Hlavní třída 13/3, Šumperk; Upřednostňujeme vzdělání humanitního směru se zaměřením na komunitní práci, sociální práci, sociální pedagogiku, speciální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost apod. nebo PRAXI v oblasti komunitní práce. Kvalifikace dle zákona 108/2006 Sb. NENÍ NUTNÁ!. ŘP skupiny B je výhodou. Vhodné i pro absolventa.

Požadujeme:
  • velmi dobrou znalost jazyka českého slovem i písmem
  • dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
  • schopnost koordinovat různé požadavky, stanovovat priority, organizovat činnosti
  • schopnost samostatně řešit úkoly a dotahovat je do konce
  • spolehlivost, odpovědnost, pečlivost
  • orientaci v legislativě
  • znalost romské problematiky a sociálního vyloučení
  • dobré komunikační dovednosti.

Náplň práce:
  • plánuje a koordinuje jednotlivé projektové aktivity
  • mapuje situaci ve městě
  • vyhledává fyzické a právnické osoby k zapojení do realizace projektu a koordinuje jejich vzájemnou spolupráci v rámci projektu
  • vyhledává dobrovolníky k realizaci projektových aktivit, koordinuje a řídí jejich činnost
  • úzce spolupracuje s pracovníky MěÚ Hanušovice
  • organizuje a vede koordinační, plánovací a evaluační schůzky zapojených subjektů
  • plánuje a realizuje aktivity s dětmi a rodinami - školní příprava, volnočasové aktivity
  • plánuje a je zodpovědná/ý za realizaci akcí pro veřejnost v Hanušovicích
  • prezentuje výstupy projektu, zajišťuje jeho propagaci
  • zajišťuje administrativu projektu
  • vede a poskytuje metodickou podporu pracovníkům projektu
  • spolupracuje na vyhodnocování, tvorbě a realizaci projektu a návazných projektů.

Uzávěrka přihlášek: 3.4.2017, 12:00 hod.
Výběrové řízení: 6.4.2017 (ústní pohovor s pozvanými kandidáty)
Předpokládaný nástup: dle domluvy (ihned)

Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete elektronicky na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo na adresu: SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o. p. s., U Tiskárny 515/3, 702 00 Ostrava - Přívoz.
Do záhlaví e-mailu či na obálku uveďte "Výběrové řízení - Hanušovice".
Případné dotazy lze konzultovat také telefonicky na číslech: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář .
K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - dobrá znalost

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2017 do 31.12.2017