Volné pracovní místo  Koncipient/ka finančních služeb

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Zbraslavské náměstí č.p. 463, Zbraslav, 156 00 Praha 516

Náplň práce:
  • poskytování poradenského a bankovního servisu klientům banky
  • péče o nové a stávající klienty
  • uzavírání a zpracovávání smluvní dokumentaci k uzavřeným obchodům
  • zadávání informací do bankovních systémů
  • zodpovědnost za obchodní výsledky, za plnění osobních obchodních plánů a za kvalitu poskytovaných služeb
  • spolupráce s bankovními ústavy

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání ideálně ekonomického či všeobecného zaměření
  • pro-zákaznický přístup, komunikativnost, reprezentativní a profesionální vystupování
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • obchodní dovednosti a chuť pro další vzdělávání a profesní rozvoj
  • předchozí praxe z oboru finance či zkušenosti z obchodu vítány, ale nejsou podmínkou
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP výhodou

Nabízíme:
  • možnost kariérního a profesního růstu
  • pravidelné firemní vzdělávání a možnost získání certifikovaných licencí

Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na:

použijte odpovědní formulář

Dotazník prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na použijte odpovědní formulář
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - výhoda

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2016