Volné pracovní místo  Konstruktér /-ka pro jadernou energetiku

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

KO: Janků Kateřina Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář první kontakt e-mailově.
VŠ strojírenského zaměření, praxe na pozici konstruktér pro jadernou energetiku PODMÍNKOU, zkušenosti s konstrukcí armatur významnou výhodou,znalost Rj na úrovni rodilý mluvčí, angličtina a čeština pokročilá, flexibilita, komunikativnost, organizační schopnosti, znalost MS Office.
Pracovní náplň: Tvorba výkresové dokumentace pro zakázkovou výrobu ve 3D softwaru. Spolupráce s obchodním, nákupní oddělením a technologií. Odpovědnost za konstrukční návrh.
Mzda od 25 000 Kč, motivující finanční ohodnocení (kvartální prémie) a jiné benefity (týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování), příležitost k dalšímu profesnímu růstu, pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pracoviště: Dolní Benešov.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Ruština - aktivní
  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2017 do 1.3.2018