Volné pracovní místo  Konstruktér / projektant

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Chrudim.
Pracovní náplň: vypracovat resp. obstarat výrobní a montážní výkresovou dokumentaci strojní části a ocelových konstrukcí, vyhotovit dokumenatci potřebnou pro provedení požadovaných rekonstrukcí, úprav a modernizací, vyhotovit podklady pro kalkulaci cen, vyhotovit podklady pro objednání potřebných výrobků, odborně komunikovat s dílnou a montéry raelizujícími výrobu a externí montáž zařízení, promítnout změny dohodnuté ve výrobě a na montáži do výkresové dokumentace.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, aktivní znalost SW Autocad a Autodesk inventor, MS Office, zodpovědnost, aktivní přístup, smysl pro povinnost, samostatnost, ŘP sk. B.
Nabízíme: prac. poměr na dobu neurčitou, platové ohodnocení dle zkušeností a parxe (po zapracování bude o mzdě jednáno), možnost rozvoje a vzdělání ve strojírenském oboru, firemní kurzy AJ.
Kontakt: e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - Windows
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - SW Autocad a Autodesk inventor

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2018