Volné pracovní místo KONSTRUKTÉR -KA

9.3.2016
ISOTRA a.s.
Místo pracoviště
Bílovecká 2411/1, Předměstí, 746 01, Opava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

VŠ strojníhozaměření, výborná znalost AJ, znalost SolidWorks, AutoCAD LT II, MS Office, minimálně 2 roky praxe.
Náplň práce: návrhy a inovace výrobků, 3D modelování, spolupráci při výrobě prototypů, tvorba výrobní výkresové dokumentace, 3D modelování nástrojů, tvorba a modelování elektrod.
Mzda 25 000 – 35 000 Kč, prémie za překročení hospodářského výsledku, firemní stravování, možnost ubytování, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Byrtus Josef Mgr., životopis zašlete na e-mail:  poslat email

Benefity

  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC – autocad

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní

Podobné nabídky práce

STROJNÍ KONSTRUKTÉR - I ABSOLVENT (20.000 - 30.000 Kč)
Hledáte vhodnou pracovní příležitost pro odstartování Vaší kariéry? Jste vášnivý technik s citem pro detail a nebojíte se nových pracovních výzev? Hledáte stabilní zázemí, kde se budete moci dále jazykově i profesně vzdělávat? Nab ...
Jobs Contact Consulting, s.r.o. kraj Moravskoslezský, Česko Plný úvazek
týden
KONSTRUKTÉR -KA (divize Nástrojárna)
KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření, praxe v oboru minimálně 2 let výhodou, znalost 2D/3D CAD systémů (SolidEdge,AutoCad, NX/CAD, CATIA V5), samos ...
OSTROJ a.s. Těšínská 1586/66, Opava Plný úvazek
včera
KONSTRUKTÉR -KA
KO: Kurečková Pavla, tel.: <!--poslatEmail-->, <!--poslatEmail-->. Životopis s označením předmětu "KONSTRUKTÉR" zašlete na e-mail: <!--poslatEmail--> SŠ/VŠ strojírenského nebo automobilního zaměření, zkušenosti v obdobné pozici ví ...
HAGEMANN a.s. Krnovská 646/117, Opava Plný úvazek
týden