Volné pracovní místo  Konstruktér/ka

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Konstrukce strojů a zařízení, kompletace technologických celků, zpracování dokumentace, specifikace výrobků a subdodávek, uvádění do provozu.

Požadavky:
Znalost 3D konstrukčního software (Inventor), znalost Autodesk Vault výhodou, základní porozumění v AJ (předpoklad cest do zahraničí), řidičský průkaz skupiny B; flexibilita, samostatnost, komunikativnost, ochota se učit a zdokonalovat

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na pojištění, jazykové kurzy a stravování, zaměstnanecké akce

Zájemci se mohou hlásit:

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování - - příspěvek
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - - příspěvek na pojištění a jazykové kurzy

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2024

Máte zájem o nabídku Konstruktér/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jaroslav Zatloukal z IKN Czech s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.