Volné pracovní místo  Konstruktér / kreslič

Firma Adaco s.r.o.
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • příprava pálících plánů pro výrobu
  • spolupráce na nových i stávajících projektech
  • technický dozor ve výrobě
  • provádění změn a aktualizací v technické dokumentaci
  • řešení technických problémů, komunikace se zákazníky a výrobou

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe vítána, ale není podmínkou
  • znalost 2D a 3D konstrukčních programů podmínkou
  • znalost NJ nebo AJ výhodou
  • zkušenost s konstruováním radiálních ventilátorů výhodou
  • dobrá znalost práce s PC
  • pečlivost, spolehlivost, flexibilita
  • analyticko-technické myšlení, samostatnost a schopnost rychle se učit novým věcem

Zam. výhody:
  • zázemí trvale se rozvíjející společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení, dotované stravování a další bonusy
  • po zapracování možnost profesního růstu

Kontakt: Hrubec Jan, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Konstruktér / kreslič?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Hrubec z Adaco s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér / kreslič

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.