Volné pracovní místo  Konstruktér leteckých interiérů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • návrh a vývoj leteckých interiérů
  • tvorba výrobní a ostatní technické dokumentace
  • vytvoření technické specifikace výrobku
  • vyřízení požadavků na změny
  • vývoj výrobku i technologií, optimalizace produktu
  • podpora certifikace
Požadujeme:
  • VŠ/SŠ vzdělání strojní/elektrotechnické
  • praxi v oboru
  • znalost tvorby technické dokumentace
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost Baan (nebo jiných ERP systémů) výhodou
  • praktická znalost práce v 3D CAD systému, (Solid Works výhodou)
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • systémové myšlení, zájem učit se, samostatnost, schopnost týmové práce, aktivní přístup k práci a řešení situací
  • zkušenosti z leteckého průmyslu výhodou (systém specifikací, certifikace)
Nabzízme:
  • zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • příležitost podílet se na vývoji výrobku a technologií pro letecký průmysl
  • možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • prostor pro profesní růst v oblasti Designu, Materiálů a Technologií
  • moderní pracovní prostředí
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • podnikové stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016