Volné pracovní místo  Konstruktér (m/ž)

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
  • Technické zpracování zakázek a příprava výrobní dokumentace
  • Konstrukční úpravy stávajících přístrojů a řešení atypických aplikací v rozvodnách
  • Konstrukce přípravků pro výrobu, konstrukční podpora výroby
  • Výkresová dokumentace a BOM
  • 3D modelování
  • Změnová řízení
  • Technické řešení reklamací
  • Technická podpora nabídek a výběrových řízení
  • Komunikace se zákazníky a projektanty
  • Přímá spolupráce s výrobou, technologií a ostatními odděleními
  • Týmová spolupráce
Požadujeme:
  • VŠ nebo SŠ technického zaměření (strojírenství, energetika) – vhodné i pro absolventy
  • Znalost programů Autodesk Inventor 3D a AutoCad, MS Office
  • Znalost informačního systému QI výhodou
  • Znalost AJ případně NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Časová flexibilita, ochota cestovat
  • Aktivní a samostatný přístup k práci, technické myšlení
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Doklad o odborné způsobilosti v elektrotechnice výhodou

Nabízíme:
  • Dovolená 25 dnů
  • Zdravotní volno 3 dny
  • Stravování přímo v areálu
  • Příspěvek na stravování
  • Měsíční bonus
  • Příspěvky na dovolenou a vánoční svátky
  • Nástup možný ihned případně dle dohody
Kontakt
SERW, spol. s r.o.
Magdalena Kolářová
Telefon: použijte odpovědní formulář
E-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku Konstruktér (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Magdalena Kolářová, personalistka, asistentka z SERW, spol. s r. o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.