Volné pracovní místo  Konstruktér obalových produktů

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Vytváření nových obalových produktů
  • Zajištění specifik obalových produktů, včetně čistoty
  • Standradizace balení v EBS pomocí databáse
  • Aktualizace a zlepšování balicích předpisu
  • Návrh a optimalizace obalů v CAD softwaru

Požadavky:

  • VŠ v oboru strojírenském
  • Aktivní znalost AJ a NJ podmínkou
  • Znalost CAD softwaru
  • Praxe ve výrobní společnosti v oblasti automotive výhodou
  • Řidičský průkaz

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, moderní technické zázemí
  • Dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
  • Zdravotní péče, rehabilitace
  • Příspěvek na kulturní a sportovní akce
  • Příspěvek na individuální rekreaci

Kontaktujte: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016