Volné pracovní místo  Konstruktér přípravků

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Náplň práce: práce s 3D CAD daty v prostředí Siemens NX, konstrukce svař. přípravků + optimalizace, provádění analýz potřebných změn v přípravcích, komunikace s konstruktéry přípravků v zahraničních závodech v NJ, komunikace s exter. konstrukčními kancelářemi a s odbornými odd., spolupráce na vytváření koncepce přípravků, zajištění včasného zavedení přípravků pro náběh nových výrobků, správa archivu dat a podkladů v SAP, plánování nákladů a spolupráce na vytváření rozpočtů
Požadujeme: SŠ/VŠ strojní, zkušenosti s 3D CAD Siemens NX, komunikativní znalost NJ, PC znalosti, ŘP sk. B
Nabízíme: atraktivní finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, flexibilní začátek a konec pracovní doby, flexibilní časové konto, závodní stravování, hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby, odborné kurzy
Nutný telefonický kontakt - všední dny v dopoledních hodinách nebo e-mailový kontakt.
MOŽNOST PRODLOUŽENÍ NA DOBU NEURČITOU.

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - PC znalosti
  • Řidičský průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - flexibilní začátek a konec pracovní doby, flexibilní časové konto
  • Naturální výhody - hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby, odborné kurzy
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování - závodní stravování
  • Dovolená navíc - celkem 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - příspěvek na penzijní pojištění

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 11.8.2017 do 10.8.2018