Volné pracovní místo  Konstruktér, projektant

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
Vypracování návrhů konstrukčních řešení spínacích přístrojů VN a VVN
Zpracování konstrukční a technické dokumentace
Zpracování projektů od fáze požadavků od zákazníka až po přípravu podkladů pro výrobu
Koordinace zakázky a přímá spolupráce s výrobou
Hledání řešení pro zkvalitnění a zefektivnění stávajících produktů
Spolupráce na výrobě prototypů a jejich zkoušek
Technická podpora při tvorbě nabídek
Komunikace se zákazníkem a ostatními členy týmu
Technická řešení reklamací
Změnová řízení

Požadujeme:
VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství, energetika) - i pro absolventy
Praxe v konstrukci elektrických přístrojů výhodou
Dobrá znalost AutoCAD, MS Office
Znalost 3D Autodesk Invertor výhodou
Osvědčení podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 10, výhodou
Řidičský průkaz sk. B
AJ nebo Nj
Zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
Schopnost týmové práce a plnění úkolů v daném termínu a kvalitě
Kreativní technické myšlení

Nabízíme:
5 týdnů dovolené
Dotované stravování nebo stravenkové karty
Příspěvky na dovolenou a Vánoce
Měsíční a čtvrtletní bonusy
Roční odměny
Masáže
Nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.6.2019