Volné pracovní místo  Konstruktér s ubytováním - Mladá Boleslav

Lokalita Mladá Boleslav
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici konstruktéra s možností ubytování.

Co bude Vaším úkolem?

projektování dílů v automobilovém průmyslu prostřednictvím CATIA a Siemens NX

Co se od Vás očekává?

praxe na obdobné pozici konstruktéra nutná (nejlépe v automotive)
znalost a praxe s CAD, konkrétně s CATIA a NX
spolupráce s technology
orientace ve výkresové dokumentaci
samostatnost, flexibilitu, kreativitu

Co nabízíme?

zázemí zavedené společnosti
práce na hlavní pracovní poměr
mzda cca 40 000 Kč
zajištěné ubytování do max. 3000Kč / měsíc
nástup po domluvě
Zaujala Vás tato nabídka práce a splňujete všechny požadavky? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2016