Volné pracovní místo  konstruktér výpočtář (FEM)

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Náplň práce:
vývoj a konstrukce nových železničních vagónů, případně jejich přestaveb
příprava a zpracování návrhů konstrukcí technologických zařízení
zpracovánání pevnostních výpočtů analýzou FEM vypracování příslušné technické dokumentace a podkladů potřebných k homologaci výrobků
Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání technického směru (strojní, dopravní fakulta)
znalost technického kreslení (konstruování ve 2D, 3D SolidWorks)
znalost základů pevnostních analýz
časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost

příspěvek na stravování a další benefity
motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky
jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt: email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2019