Volné pracovní místo  Konstruktér/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • konstrukce tvářecích nástrojů nebo vstřikovacích forem
  • zpracování a aktualizace modelové a výkresové dokumentace
  • dodržování požadavků z hlediska technologie, ekonomiky výroby a termínů
  • rozměrové korekce výrobku
  • konstrukční změny dle požadavků zákazníka
POŽADUJEME:
  • USO/VŠ strojírenský obor
  • znalost programů CAD
  • znalost technického kreslení, jakákoliv praxe v oboru konstrukce vítána
NABÍZÍME:
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity - příspěvek na penzijní připojištění a další.
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
  • stabilní pracovní místo.
  • práci v týmu pro přední automobilky
  • možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání v oboru

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - MS Office

Benefity

  • Jiné výhody - odměna za plnou docházku (6 dní placeného volna navíc)
  • Podnikové stravování - příspěvek na obědy
  • Zvláštní prémie - 13. plat vyplácený v závislosti na nastavených cílech

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017