Volné pracovní místo  Konstruktér

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Tratec - CS, s.r.o., Brtnická 57, Velký Šenov - Malý Šenov.
Kontakt: telefonicky se domluvit osobní setkání.
Požadujeme:
-SŠ/VŠ technického směru,
-Minimální 2-letá praxe v programu Inventor a zkušenosti s ohýbanými plechy, svařování plechů,
-Zkušenosti z konstrukce ocelových konstrukcí ( svařovaní jäckelových konstrukcí, svařence trubek),
-Výhodou znalost konstrukcí kolejových vozidel,
-Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost,
-Anglický nebo německý jazyk výhodou,

Náplň práce:
-Sběr dat a informací k zadaným konstrukčním pracím v organizaci,
-Specifikace nestandardních dílů a služeb,
-Zhotovení výkresové dokumentace pro výrobu,
-Zhotovení výkresové dokumentace výrobních a kontrolních přípravků a spec. kalibrů,
-Aktualizace výkresové dokumentace zhotovené v organizaci,
-Předání výkresové dokumentace k přezkoumání technologovi,
-Předání výkresové dokumentace správci výkresové dokumentace,
-Správa a aktualizace výkresové databáze v PC,

Nabízíme:
-Participaci na vývoji nových produktů,
-Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
-Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí,
-Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
-Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
-Školení zaměstnanců,
-Závodní stravování,
-Příspěvek na stravování,
-Příspěvek na penzijní připojištění.

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016