Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

  • Náplň práce:
  • konstrukce nových strojních součástí z technických plastů podle požadavků zákazníka
  • design a konstrukce licích forem a přípravků
  • konstrukční práce v CAD (SolidWorks)
  • koordinace a řízení specifických projektů, zaměřených na vývoj nových výrobků
  • technické poradenství pro naše externí zákazníky a v rámci interní spolupráce

Váš profil:
  • ukončené střední odborné vzdělání v některém z technických oborů (např. obráběč, seřizovač, zámečník)
  • ukončené vyšší vzdělání jako konstruktér v CAD ve strojírenství nebo jako strojírenský technik se zaměřením na konstrukci
  • víceletá praxe v konstrukci strojních součástí, práce v SolidWorks výhodou
  • velmi dobré technické znalosti
  • zkušenosti v obrábění strojních součástí na CNC-soustruzích a CNC-frézách výhodou
  • zkušenosti s vývojem projektů
  • kreativita, flexibilita a schopnost týmové spolupráce
  • úroveň znalosti cizího jazyka (dle SERR) AJ na úrovni B2, NJ na úrovni A2

Nabízíme
  • rozmanitou pracovní náplň práce u moderní a perspektivní společnosti
  • individuálně přizpůsobenou dobu zapracování
  • atraktivní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis v CZ a EN na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016