Volné pracovní místo  Konstruktér

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Způsob prvního kontaktu zájemce: e-mailem

Pro vývoj jednoúčelových strojů, průmyslové automatizace a robotizace hledá firma VMAutomatizace s.r.o. do mladého a zkušeného týmu nové konstruktéry. Nutné jsou dobré znalosti s 3D modelováním konstrukčních prvků a chuť podílet se na zajímavých projektech převážně pro automobilový průmysl.

Požadavky na pozici:
VŠ vzdělání technického směru (ideálně strojírenství).
AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni.
Týmového ducha a inovativní přístup k řešení problémů.
Znalost 3D CAD (SolidEdge výhodou).
Technické myšlení a pozitivní přístup k práci.
Znalost základních automatizačních prvků nutná (čidla, pneumatika, pohony)
Řidičské oprávnění sk. "B"

Nabídka:
Zajímavé mzdové ohodnocení s bonusy dle Vašich schopností.
25 dní dovolené.
Menší pracovní kolektiv.
Možnost pracovat ve zkušeném a mladém týmu.
Dlouhodobé perspektivní uplatnění s profesním růstem.
Zajímavá a různorodá práce napříč všemi strojírenskými obory.
Práce na hlavní pracovní poměr v Brně.

Pracovní náplň:
Komunikace se zákazníky.
Návrh konstrukcí jednoúčelových zařízení.
Objednání potřebných komponent na daný projekt.
Vytvoření technické dokumentace.
Dohled nad výrobou dílů.
Dohled a účast při montáži a oživování daného projektu.
Účast při instalaci a předání u zákazníka.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.7.2016