Volné pracovní místo  Konstruktér

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.: 23.6.2017, a.: 1.11.2017.
Náplň práce:
  • Design a konstrukce jednoúčelových strojů, kontrolních a montážních přípravků
  • Zpracování výkresové dokumentace pro zakázkovou výrobu
  • Technická podpora výroby (příprava 2D dat pro drátové řezání, 3D dat pro obrábění
Požadavky:
  • Technické znalosti, zkušenosti se strojírenskou výrobou.
  • Znalost práce na PC-Autodesk Inventor, AutoCAD, MS Office.
  • Komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, kreativita a touha po seberealizaci a vzdělávání.
  • Schopnost projektového řízení
Nabízíme:
Práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu. Možnost vysoké míry seberealizace. Profesní růst. Možnosti vzdělávání, jak v odborných tématech, tak v tématech osobního růstu.
Info. na tel.: použijte odpovědní formulář od 8-14 hod. po-pá, e-mail: použijte odpovědní formulář osobně dle dohody.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - Autodesk Inventor, AutoCAD, MS Office

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2017