Volné pracovní místo  Konstruktéři - strojaři se zaměřením na hydrauliku

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

z: 31.3.2016 a: 26.4.2016 Požadavky: vzdělání VŠ/SŠ technického směru; znalost problematiky hydraulických systémů a prvků, praxe v navrhování a realizaci hydraulických okruhů; pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy; znalost práce v CAD systémech, výhodou znalost práce v SW Solid Edge; znalost činností při tvorbě konstrukční dokumentace; znalost práce v SW - Office (Word, Excel atd.); dobré komunikativní a organizační schopnosti, konzultace s dodavateli, příp. vedoucími projektu, aktivní znalost anglického jazyka, odpovědný přístup k práci, samostatnost, praxe výhodou
Pracovní náplň: samostatné vykonávání projekčních prací; navrhování a realizace hydraulických okruhů výrobků; návrh konstrukčních uzlů ve 3D; zpracovávání výrobní výkresové dokumentace; vytváření dalších podkladů pro výrobu; zpracování technické dokumentace; organizování a provádění rozborů technologičnosti a pracnosti vyvíjených výrobků; provádění konstrukčního dozoru při výrobě; testování a oživování prototypů
Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení. Zaměstnanecké výhody - závodní stravování, - týden dovolené navíc, - příspěvek na dopravu, - příspěvek na penzijní připojištění, - příspěvky nad rámec Zákoníku práce, - závodní preventivní péči a další. Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Jistotu stabilního a dlouhodobě prosperujícího podniku.
Kontakt: na adrese podniku, personální odbor ve dnech po - pá v době od 6.30 do 14.30 hodin, Bc. Aleš Bonk, telefon: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.5.2016