Volné pracovní místo  Konstruktéři

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Požadavky: SŠ, VŠ zaměření letectví velkou výhodou, prokazatelná praxe ve strojírenském oboru
základní orientace v oblastech konstrukce letadel, provoz letadel, min. uživatelská znalost práce s PC - MS Office, pokročilá znalost některého CAD systému (Solidworks výhodou), kreativní konstrukční myšlení
samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a aktivní zájem o letectví
Náplň práce: konstrukční práce na sériově vyráběných letounech značky ZLIN, vývojové práce na modernizaci letounů, tvorba výkresové dokumentace, práce s předpisy a normami, práce v rámci celého výrobního a vývojového procesu
zpracování změn a odchylek, komunikace s dodavateli a kooperujícími firmami
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí, atraktivní výrobní odvětví, motivující platové podmínky, seberealizaci a využití zkušeností, firmu s dynamickým a úspěšným rozvojem, firemní stravování přímo u zaměstnavatele
pracoviště: Otrokovice
Výhody: firemní stravování, motivující ohodnocení, česká společnost, vzdělávání

Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016