Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR(KA) 3D (STROJNÍCH SESTAV) - Žďár n.S.

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

  • Náplň práce:
-výrobní a vývojová konstr.činnost - návrh nových zařízení;
-tvorba a zpracování 3D/2D technické dokumentace;
-tvorba cenových nabídek, spolupráce s ostatními odděleními;
-komunikace se zákazníkem po technické stránce projektů;
Požadujeme.
-absolvent SŠ/VŠ obor strojírenství, mechatronika;
-znalost práce v některém ze SW Catia, ProEngineer, Inventor;
-znalost MS Office, základní znalost jazyků AJ(NJ);
-orientace ve strojních výkresech, prostorová představivost;
-samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, časová flexibilita;
Nabízíme:
-zajímavou práci na moderních technologiích;
-kvalitní pracovní prostředí;
-možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst;
-výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy;
-stabilizační příspěvky na doplňková penzijní spoření;
-příspěvky na stravování, týden dovolené navíc;

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - databázové systémy - SW Catia, ProEngineer, Inventor

Benefity

  • Jiné výhody - penzijní připojištění
  • Podnikové stravování - příspěvek
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.5.2017