Volné pracovní místo  Konstruktér

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Nádražní č.p. 212, Senice na Hané. Termín nástupu je možný také ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:
  • konstrukční práce ve 2D a 3D
  • návrhy konstrukčních řešení přívěsů a návěsů v souladu s požadavky zákazníků a legislativy
  • spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • využití zkušeností z výroby a provozu ke zlepšení výrobků

Požadujeme:
  • VŠ/SŠ technického směru
  • technické znalosti
  • praxi na pracovní pozici konstruktér
  • znalost 2D a 3D konstrukčního software výhodou
  • kreativní myšlení
  • aktivní přístup
  • odpovědnost a systematičnost
  • ochota učit se novým věcem
  • smysl pro týmovou práci

Co Vám můžeme za Vaše výsledky nabídnout:
  • zajímavou práci
  • velkou možnost seberealizace, široké uplatnění vlastní invence a nápadů
  • odbornou práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost seberealizace
  • možnost osobního a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele – denní výběr z 5 hlavních jídel
  • penzijní připojištění
  • pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

Benefity

  • Jiné výhody - penzijní připojištění
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2018