Volné pracovní místo KONSTRUKTÉR/KA se znalostí NJ

22.3.2017
NOVUS Česko s.r.o.
Místo pracoviště
191, Raspenava, 464 01, Raspenava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • konstrukce vstupních čistících zón a bazénových roštů
  • aktualizace plánů hal
  • příprava a vyhotovení jednotlivých konstrukčních výkresů
  • zpracovávání dokumentace související s konstrukční činností
  • provádění konstrukčních změn a úprav technické dokumentace
  • spolupráce s kolegy z Německa na správném fungování programu CAD

Očekáváme:

  • SŠ / VŠ – vhodné pro absolventa
  • znalost některého z konstrukčních programů CAD podmínkou
  • komunikační znalost NJ podmínkou
  • zájem o obor a ochota vzdělávat se
  • samostatnost, technické myšlení
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • dlouhodobou pracovní perspektivu u zahraniční společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
  • zaměstnanecké benefity – pružná pracovní doba, 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování
  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina – aktivní