Volné pracovní místo  Konstruktér/technolog s možností postupu na vedoucího technického oddělení

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Řešení technických problémů (elektro, konstrukce strojů, tavení skla, formy)
  • Zajišťování a realizace plánu technických oprav ve výrobě
  • Zajišťování optimálního využití strojů a energií
  • Plnění stanovených technických cílů a zlepšení procesů v krátkodobém i dlouhodobém horizontu
  • Po zapracování postupný růst až na vedení technického úseku

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe v oblasti hutnictví nebo strojírenství)
  • Praxe na obdobné pozici (technologie, konstrukce)
  • Orientace ve strojních zařízeních a nových technologiích – všeobecný přehled
  • Osobní předpoklady pro budoucí výkon manažerské role, chtít se učit novým zkušenostem
  • Dynamická a flexibilní osobnost, schopnost práce pod stresem
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Excel)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
  • Zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení s velkou možností dalšího růstu
  • Prostor pro seberealizaci a postup ve své pracovní kariéře
  • Možnost podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Školení, včetně adaptačního plánu
  • Telefon, notebook a další potřebné pracovní pomůcky
  • Spolu s růstem další možné benefity
  • Místo výkonu práce – Poděbrady
  • Možnost poskytnutí ubytování
  • Adaptační zaškolení

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.11.2017