Volné pracovní místo  Kontaktní/terénní pracovník/pracovník v sociálních službách

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
kontaktní / terénní sociální práce a komunitní práce ve vyloučených lokalitách v Kolíně
spolupráce s návaznými službami a institucemi
vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:
VŠ nebo VOŠ, SŠ vzdělání humanitního zaměření (sociální práce, sociální pedagogika, aj.) a oborům jiného zaměření se zájem o doplnění dalšího vzdělávání dle požadavků §110 zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách
způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
dobré organizační a komunikační schopnosti
dobrou uživatelskou znalost práce na PC
předpoklady k samostatné i týmové práci
kreativitu, komunikativnost
časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
další vzdělávání výhodou

Výhodou:
praxe v oboru
zkušenosti s odborným poradenstvím v sociálních službách
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
zaměstnání na hlavní pracovní poměr
plat 17.000,- až 22 000,- Kč
zázemí etablované organizace
profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Pracovní doba: pondělí až pátek 8:00 - 16:30
Místo výkonu práce
Kolín

Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 3.3. 2017 na adresu:
použijte odpovědní formulář

(!! Do předmětu, prosím, uveďte "Výběrové řízení - kontaktní / terénní sociální pracovník Sociálních programů" !!)

Datum nástupu: ihned

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese: použijte odpovědní formulář

První kontakt:
e-mailem: použijte odpovědní formulář
osobně: Po 10-11, Na Pustině č.p. 1068, Kolín

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2017 do 30.6.2019