Volné pracovní místo  Kontrola kvality v kovovýrobě

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 38 000 Kč / měsíc

Nástup možný IHNED, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Pracovní náplň: vstupní/výstupní kontrola výrobků a materiálu, služební cesty k dodavatelům, tvorba kontrolních protokolů, evidence a údržba kontrolních měřidel, zpracovávání technických podkladů pro reklamace, optimalizace procesů spojených s kontrolou kvality
Požadujeme: technické vzdělání a praxe v oboru, práce na PC (MS Office), jazyk AJ/NJ - výhodou, 3D programy (SolidWorks, CAD) - výhodou, ŘP skupiny B, zručnost, spolehlivost, samostatnost

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, 13. plat.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis emailem: použijte odpovědní formulář . Pokud preferujete emailovou komunikaci, sdělte nám v životopisu svou soukromou emailovou adresu pro zaslání podstatných dokumentů. Se svými dotazy se obraťte na naše Personální oddělení použijte odpovědní formulář v čase PO-PÁ 8-14 h nebo na mob. použijte odpovědní formulář (lze i sms a i mimo uvedený čas). Více informací o nás můžete nalézt také na našich webových stránkách: použijte odpovědní formulář . Těšíme se na budoucí spolupráci!

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Kontrola kvality v kovovýrobě?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Veronika Schönbaum z METAKO CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Kontrola kvality v kovovýrobě

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.