Zveřejnil:
Úřad práce Praha 3

Volné pracovní místo Kontrola výdeje a příjmu zboží

13.12.2016
AVES PLUS, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Obchodní dům, Obchodní dům, Kostelecká
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Informace
Hledáme kolegy se sníženou pracovní schopností, resp. částečné či plné ID, na pozici kontrola výdeje a příjmu zboží.

Náplň práce:

  • pochůzková činnost
  • kontrola výdeje a příjmu zboží
  • detektivní činnost

Co od vás očekáváme

  • bezúhonnost
  • slušné a spolehlivé jednání
  • zkušenosti výhodou

Co vám nabízíme

  • denní směny
  • možnost plánování směn dle domluvy
  • firemní oděv zdarma
  • možnost kariérního růstu pro ty nejschopnější

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)