Volné pracovní místo  KONTROLA VÝROBKŮ V LISOVNĚ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KONTROLA VÝROBKŮ V LISOVNĚ
  • PP na dobu určitou 1 rok, v případě uspokojivých pracovních výsledků a dobré pracovní morálky prodloužení na neurčito; třísměnný provoz; nástup od 1. 10. 2016
  • Náplň práce: kontrola a třídění lisovaných dílů; montáž dílů; finální balení lisovaných i jednotlivých dílů k zákazníkovi; kvalitní a včasné plnění zadaných úkolů; jednoduchá údržba strojů; práce ve směnném provozu
  • Požadujeme: SOU, technické vzdělání výhodou; orientace ve výkresové dokumentaci výhodou; zkušenost z oboru není podmínkou; manuální zručnost; práce vhodná i pro ženy; osobní zájem se zaučit v technickém oboru - čtení technických výkresů, práce s měřicí technikou; základy měření; znalost výpočetní techniky (Excel, Word, Altec) výhodou; AJ/NJ výhodou
  • Nabízíme: práci v prosperující společnosti; 5 týdnů dovolené ročně; 13. plat na základě vývoje obchodu; příspěvek na penzijní připojištění; čisté a udržované pracovní prostředí; jazykové kurzy; závodní stravování
  • V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář (pí. Břízová)

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017