Volné pracovní místo  Kontrolní a třídící pracovník

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: K Vinici 1256, Zelené Předměstí
530 02 Pardubice 2
tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

POŽADUJEME:
  • minimálně SO s výučním listem
  • manuální zručnost, praxe v oboru výhodou
  • ŘP skupiny B výhodou
  • dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje
  • ochotu pracovat na směny
  • SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit)
  • SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP

NÁPLŇ PRÁCE:
Hledáme vhodné pracovníky na pozici Kontrolní a třídící pracovník automobilových komponentů z Pardubic a okolí , jedná se o kontrolní a třídící práce v našich prostorech nebo u našich zákazníků.

NABÍZÍME:
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • korektní jednání
  • zaškolení a pracovní oděv
  • zajímavá pracovní příležitost s možností kariérního postupu a motivujícím finančním ohodnocením

Mzda od 90,- až 120,-Kč/hod.

Možnost nástupu ihned.
V případě vašeho zájmu se registrujte na: použijte odpovědní formulář

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Personal Automotive s. r. o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 12.9.2016 do 31.12.2016