Volné pracovní místo  Kontrolní a třídící pracovník

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 90–120 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Dašická č.p. použijte odpovědní formulář Dolní Ředice

Kontrolní a třídící pracovník/Dolní Ředice - Personal Automotive s.r.o. Odpovědět
POŽADUJEME:
  • minimálně SO s výučním listem
  • manuální zručnost, praxe v oboru výhodou
  • ŘP skupiny B
  • dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje
  • ochotu pracovat na směny
  • SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit)
  • SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP

NÁPLŇ PRÁCE:
Hledáme vhodné pracovníky na pozici Kontrolní a třídící pracovník automobilových komponentů z Pardubic a okolí , jedná se o kontrolní a třídící práce u našich zákazníků.

NABÍZÍME:
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • korektní jednání
  • zaškolení a pracovní oděv
  • možnost spolupráce na HPP/ DPP
  • zajímavá pracovní příležitost s možností kariérního postupu

Možnost nástupu dle ihned. Mzda od 90,- do 120,-Kč /hod.
V případě vašeho zájmu se registrujte na: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 31.12.2016