Volné pracovní místo  Kontrolor jakosti - NDT

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Ústecká č.p. 1335/30, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2
Nástup možný ihned.

Pracovní náplň
  • Fyzické provádění nedestruktivních zkoušek, metody RT a PT
  • Zajišťování a koordinace nezbytných aktivit pro zajištění NDT
  • Provádění vyhodnocování výsledků kontrol prováděných stanovenými NDT metodami
  • Zajištění archivace výsledků NDT a souvisejících dokladů
  • Zajištění a zadávání dat pro statistické vyhodnocování výsledků NDT
  • Zodpovědnost za plnění požadavků na NDT dle požadavků jednotlivých certifikací
  • Účast při přejímkách našich výrobků, které provádí zákazník nebo třetí nezávislá organizace

Požadujeme
  • Minimálně SOU či SŠ technického či strojního zaměření
  • Kvalifikační stupeň: 2; Sektor: MS; pro metody: RT, PT výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost v rozhodování, svědomitost
  • Praxe v oboru výhodou
  • Práce ve třísměnném provozu

Nabízíme
  • Stabilní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění
  • Možnost závodního stravování
  • Podpora prohlubování kvalifikace (odborné kurzy, aj.)

Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Dědičová, první kontakt telefonicky na č. použijte odpovědní formulář nebo e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017