Volné pracovní místo  KONTROLOR/-KA JAKOSTI VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KONTROLOR/-KA JAKOSTI - STROJÍRENSKÁ VÝROBA
  • Nástup dle dohody, třísměnný provoz, středisko Libřice u Hradce Králové
  • Náplň práce: provádí výstupní a mezioperační kontrolu polotovarů a výrobků podle stanovených postupů, na základě kontrolních zjištění díly označuje a třídí, vystavuje měřící protokoly, zodpovídá za zachycení a vyřazení neshodných dílů, provádí zápisy o vzniklých neshodách do výrobního systému, podílí se na kontrole dodržování technologických postupů, kontroluje a zajišťuje dodržování metrologického řádu, spolupracuje s managerem jakosti a hlavním metrologem, aktivně se podílí na zlepšování procesů v oblasti jakosti, pracuje ve třísměnném provozu
  • Požadujeme: vzdělání SŠ nebo ÚSO zakončené maturitou ve strojírenském oboru, praktická znalost postupů měření a kontroly délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu, orientace v normách jakosti a kvality ve strojírenských výkresech, samostatnost, přesnost a preciznost , práce s PC, znalost čtení strojírenských výkresů
  • Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům, prostor pro seberealizaci, možnost osobního růstu, přátelský a tvůrčí kolektiv, slušné jednání
  • Životopisy zasílejte na mail použijte odpovědní formulář
  • Plné znění inzerátu na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Jiné - znalost čtení strojírenských výkresů

Požadované vzdělání

  • Strojírenství a strojírenská výroba

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016