Volné pracovní místo  Kontrolor/ka kvality

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
  • Náplň práce: měření rozměrů v rámci mezioperační a výstupní kontroly, práce s měřidly, vizuální kontrola broušených a leštěných povrchů, měření povrchu drsnoměrem, zpracování kontrolních protokolů, spolupráce při řešení neshod a reklamací
  • Požadujeme: středoškolské vzdělání nebo vyučení s maturitou - technické obory (ideálně strojírenství), vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC - uživatelsky MS Office, zdravotní způsobilost k výkonu práce a výborný zrak, schopnost číst technickou dokumentaci, ochota učit se, odpovědný přístup k práci, samostatnost, proaktivní přístup
  • Výhodou: znalosti z oblasti metrologie, znalost práce s měřidly, znallost angličtiny nebo němčiny
  • Nabízíme: smlouva na dobu neurčitou po odpracování jednoho roku, nástup možný ihned, školení a osobní růst, po uplynutí zkušební doby nárok na pohyblivou složku mzdy, roční prémie, týden dovolené navíc, kurzy anglického jazyka, závodní stravování, příspěvek na životní pojištění, firemní akce a jiné benefity
  • Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 7:00 - 14:00 hod. (Ing. Bartošková, tel: použijte odpovědní formulář ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Jiné

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - pohyblivá složka mzdy, roční prémie
  • Jiné výhody - Školení a osobní růst, příspěvek na životní pojištění

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 31.10.2025

Máte zájem o nabídku Kontrolor/ka kvality?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Kamila Bartošková z PHARMIX, s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Kontrolor/ka kvality

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.