Volné pracovní místo  Kontrolor kvality - metrolog

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Sudorova 12, Ostrava, 70900

Kontakt na email.

Náplň práce:
  • Měření a kontrola výrobků dle výkresové dokumentace a dle stanoveného rozsahu kontroly
  • Zhotovení záznamů z kontroly, provádění vizuální kontroly mat., hodnocení rizika dopadu z neshody
  • Evidování neshodné výroby (interní, externí), vystavování protokolů v IS s řádným vyplněním
  • Spolupráce při řešení neshod z procesu výroby, reklamací
  • Vedení předepsané evidence měřidel (stanovená a nestanovená, kalibrační protokoly, v opravě, přidělení, vrácení, vyřazení)
  • Sledování změn legislativy metrologie a kontrolování a vyhodnocování způsobilosti metod měření
  • Kontrolování měřidel, provádění značení jejich kalibračního stavu

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání technického zaměření, praxe v oblasti kvality - podmínkou
  • znalosti systému kvality (ISO 9001, 14001 a další)
  • čtení technické dokumentace, měření posuvným měřidlem, mikrometrem a dalším měřidly
  • znalost zásad metrologie
  • výborná znalost práce na PC, MS Office
  • matematické a analytické myšlení, samostatnost, rozhodnost, flexibilita, aktivní přístup
  • řidičský průkaz sk. B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017 do 30.6.2018