Volné pracovní místo  KONTROLOR - LÍTACÍ KONTROLA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Samostatně provádí mezioperační kontrolu vyrobených dílců na středisku dle kontrolní návodky.
Spolupracuje se seřizovačem a dává pokyn k doseřízení rozměrů dle výsledků měření.
Zapisuje výsledky kontrol.
Sestavuje a seřizuje měřící přípravky
Požadujeme:
  • min. vyučení
  • základní znalost práce na PC
  • znalost čtení technické dokumentace podmínkou
  • základní znalost měření běžnými měřidly
  • spolehlivost a pečlivost.
Pokud splňujete naše požadavky a máte o uvedenou pozici zájem, pošlete životopis na: použijte odpovědní formulář Do předmětu uveďte: LÍTACÍ KONTROLA - DECOLETA.

Benefity

  • Jiné výhody - zaměstnanecké benefity
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 13.2.2017