Volné pracovní místo  Kontroloři kvality

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–19 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Jiráskova č.p. použijte odpovědní formulář Mnichovo Hradiště
Prvotní kontakt: telefonicky či emailem
Dlouhodobá práce v čistém prostředí v Mnichově Hradišti
Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale práci přímo u zaměstnavatele (hlavní pracovní poměr)

Dynamicky se rozvíjející česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl a zabývající se kontrolou, tříděním, měřením a drobnými opravami dílů, hledá pro rozšíření týmu nové zaměstnance na pozici:

Náplň práce::
"kontrola automobilových součástek - svařence o velikosti cca 2m a váze 15kg, popř. kontrola malých součástí - pomocí lupy nebo běžná kontrola vizuální (jedná se o nenáročnou práci s přístroji a měřidly)
"práce budou probíhat převážně v dílně v Mnichově Hradišti a podle potřeby v menší míře přímo u zákazníků v okolí Mladé Boleslavi (v tom případě je doprava zajištěna a hrazena zaměstnavatelem)
"práce v 3 směnném provozu - ranní, odpolední, noční (pondělí až pátek)

Požadujeme:
"minimálně vyučení (výhodou je technické vzdělání)
"oprávnění k práci s vysokozdvižnými vozíky, není podmínkou, jen výhodou
"ŘP sk.B (není podmínka), vlastní auto je výhodou

Zaměstnanecké výhody:
"práci v stabilním prostředí a dlouhodobou perspektivu
"Mzdu(ve zk. době) 90 Kč/hod., (po zk. době pak 100 Kč/hod.) + individuální příplatky dle typu zakázky a zákonné příplatky (za noc a víkendové směny).
"BONUSY po zkušební době
2 dny placeného volna v době nemoci, stravenky
kvartální docházkový bonus 600Kč
životní pojištění po 3 letech
"pracovní oděv (boty, trička, mikiny atd.), další pomůcky
"pololetní odměny
"plný pracovní úvazek a hlavní pracovní poměr
"korektní jednání

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2016