Volné pracovní místo  Kontroloři kvality

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:
  • Zápská 1857, 250 01 Brandýs nad Labem

Prvotní kontakt:

Upřesňující informace:
Náplň práce:
  • vizuální kontrola komponentů v automobilovém průmyslu
  • pomocné práce související se správným chodem linky
  • balení, třídění
  • odstraňování a evidence nekvalitních výrobků
Požadujeme
  • pečlivost
  • pracovitost
  • dobrý zrak
  • spolehlivost
Nabízíme
  • práci na třísměnný provoz (8hod. směny)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • stabilní zázemí
  • přátelský kolektiv

Míst výkonu práce: externí pracovníci- pracoviště Brandýs nad Labem

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář Do předmětu emailu prosím uveďte "PRÁCE BRANDÝS NAD LABEM". Nechodit na pracoviště osobně. Osobní pohovor možný jenom na základě předchozí telefonické domluvy.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 14.4.2016 do 31.3.2017