Volné pracovní místo  Kontroloři kvality

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí (průmyslová zóna Lešná)
POŽADUJEME: ochotu pracovat na směny, dobrý zrak (brýle nejsou překážkou), flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola kvality komponentů a obsluha strojů v automobilovém průmyslu, balení, třídění, odstraňování a evidence nekvalitních výrobků
NABÍZÍME: Hodinová sazba: 90,-Kč/hod. + až 3 000 Kč měsíční bonus za splnění normy. Směnnost: 12- hod. směny, nepřetržitý provoz (ranní, noční), zajímavé finanční ohodnocení, příplatky dle zákoníku práce, možnost kariérního růstu, zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv
PRVNÍ KONTAKT: V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář Do předmětu emailu prosím uveďte "PRÁCE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ". Na pracovišti se není možné hlásit přímo osobně bez předchozí telefonické domluvy. Osobní pohovor je možný jenom na základě předchozí telefonické domluvy na čísle použijte odpovědní formulář
ov. 24.10.2016

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 30.9.2017