Volné pracovní místo  Kontrolor/ka kvality - Brno

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadované dovednosti:
" Zkušenosti v oblasti kvality
" Středoškolské vzdělání (SOU, SŠ s maturitou a jiné)
" Orientace ve výkresové dokumentaci
" Znalost práce se základními měřidly ve strojírenství
Poznámka k volnému místu:
Náplň práce:
  • Kontrola a uvolňování prvních kusů do výroby
  • Zodpovědnost za kontrolu výrobního procesu
  • Měření výrobků dle výkresové dokumentace
  • Označení a zadržení nevhodného materiálu
  • Spolupráce s inženýrem kvality a dalšími odděleními
  • Práce ve třísměnném provozu
Požadujeme:
  • Zkušenosti v oblasti kvality
  • Středoškolské vzdělání (SOU, SŠ s maturitou a jiné)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost práce se základními měřidly ve strojírenství
  • Znalost ISO 9001 výhodou
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost
Nabízíme:
  • Zázemí prosperující zahraniční společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení: 20 - 25.000 Kč/měsíčně
  • Závodní stravování, jazykové kurzy aj.
  • Práce se špičkovými technologiemi a know-how firmy
  • Místo práce Brno - Slatina
  • Vhodné i pro šikovné absolventy

V případě Vašeho zájmu nám zasílejte Vaše strukturované životopisy na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Těšíme se na Vaše reakce.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 31.12.2016