Volné pracovní místo  kontrolor/ka kvality

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda 118–128 Kč / hodinu

G&P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu. Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Ope, ZF TRW, Faureacia atd.

Náplň práce: - vizuální kontrola výrobků v automobilovém průmyslu - jednoduché měření, drobné opravy - práce na projektech přímo v závodech u našich klientů
  • fyzicky náročná práce.

Požadujeme: - pečlivost, důlednost, odpovědný přístup - časová flexibilita je velkou výhodou - dobrý zdravotní stav - schopnost pracovat v týmu - dobrý zrak

Nabízíme: - Stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti - Velmi zajímavý kariérní růst - možnost získat zkušensoti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu - stravenky, nadstandardní příplatky - příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy)

Zaměstnanecké výhody: 80kč stravenka za směnu, přípatky:So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%

Hlaste se emailem nebo telefonicky.

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky v hodnotě 80 Kč, příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 20.8.2020