Volné pracovní místo  Konzultant technické podpory systému EISOD

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní úvazek: plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: SŠ/VŠ
Nástup: Ihned

Náplň práce:
  • Příjem a evidence požadavků zákazníků
  • poskytování konzultací zákazníkům k používání produktu
  • správa uživatelských požadavků, komunikace s ostatními útvary (vývoj, HW podpora)
  • spolupráce na implementaci dodávaného řešení k zákazníkům
  • zadávání požadavků na vývoj nových funkcionalit, spolupráce s produktovým manažerem
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • spolupráce na testování a tvorbě dokumentace aplikace
  • školení zákazníků v obsluze produktu

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s aplikacemi vyvinutými v prostředí .NET (C#)
  • znalosti MS SQL a databázových aplikací
  • systémové myšlení a aktivní přístup k pracovním úkolům
  • zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme:
  • stabilní, dlouhodobé, perspektivní zaměstnání
  • tvůrčí práci na rozvojových projektech
  • možnost zajímavého profesního růstu
  • profesní a osobní rozvoj

Benefity: vzdělávací kurzy a školení, služební telefon, flexibilní pracovní doba
Požadované jazyky: Angličtina – úroveň min. B1 dle Společného evropského referenčního rámce

Místo výkonu práce: Plzeň

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám zašlete strukturovaný životopis a vybrané reference na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.8.2017