Volné pracovní místo  Konzultant/ka v klientském centru podpory

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 500 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: 28. října 341/184, Ostrava - Mariánské Hory

Pokud máte zájem o naši nabídku, pošlete svůj životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
Informujeme, že budeme kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Prosíme o připsání ve svém CV dovětku: "Souhlasím s využitím mých osobních
dat při náboru pracovníků v souladu s platným zákonem o ochraně osobních údajů
(č. 101/2000 Sb.)".

Justprint.cz je moderní a dynamicky se rozvíjející internetovou tiskárnou, která nabízí na českém trhu nejširší řadu offsetových a velkoformátových produktů.

Aktuálně hledáme kandidáty/ky na pozici:
Konzultant/ka v Klientském centru podpory

Náplň práce:
Pracovník/ce, zaměstnán na této pozici bude zodpovědný za aktivní telemarketing, budování pozitivní image firmy, pomoc klientům při seznámení se s naší nabídkou a také pomoc v proceduře vytváření objednávek.

Nabízíme:
  • Zaměstnání plné výzev ve firmě, která má silnou pozici na trhu
  • Atraktivní plat + prémie dle výkonu
  • Podpora celého týmu
  • Možnost rozvoje a profesního zdokonalování v mezinárodním prostředí

Ideální kandidát/ka by měl splňovat tyto požadavky:
  • Český nebo slovenský jazyk - slovem i písmem
  • Flexibilita a nasazení během vykonávání pracovních povinností
  • Schopnost týmové práce
  • Nadšení, optimismus, kreativita a otevřenost
  • Dobrá znalost MS Office
  • Zkušenosti s telefonickou podporou klientů vítána

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 30.11.2017