Volné pracovní místo  Konzultant/ka značkové prodejny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Rudná 114/3, Ostrava - Zábřeh

Vaše CV zasílejte na mail použijte odpovědní formulář

Požadavky:
Hledáme dravost, obchodního ducha okořeněného soutěživostí, umění zkrotit přidělený počítač a prokousat se trochou nezbytného papírování, tah na branku.

Náplň práce:
Těšíme se na posilu do týmu konzultantů, kteří každý den prodávají našim zákazníkům nejvhodnější řešení a sdílí jejich radosti, starosti, šetří čas a rozšiřují obzory - zkrátka dělají zákazníkům život snazší díky nabízeným službám. Okouknete komunikační a prodejní strategie našich ostřílených konzultantů, které určitě využijete nejen v práci. Po úvodním zaškolení Vás čeká čas na rozkoukání a utřídění všech nových informací.

Podpora od týmu i manažerky/manažera je u nás samozřejmostí, takže na nic nebudete sama/sám.

Co nabízíme:
-týden dovolené navíc
-2 dny osobního volna
-výběr služebního telefonu ze současných novinek na trhu, neomezený tarif s 15GB dat
-stravenky
-nadstandardní zdravotní péči
-slevu na služby T-Mobile a zboží desítek našich partnerů
-smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
-možnost flexibilních směn
-zaměstnanecké výhody v systému Cafeterie (10 000,- Kč na rok u plného úvazku po 6 měsících)
-penzijní připojištění (1,5 % po roce u nás)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dělené směny

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.7.2017