Volné pracovní místo  KOOPERANT/-KA VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

KOOPERANT/-KA ve strojírenské zakázkové výrobě, pracoviště Divec u Hradce Králové, jednosměnný provoz, nástup dohodou.
Náplň práce: zajištění kooperací, nákup spotřebního materiálu nevýrobní povahy a kancelářských potřeb, zpracování dokumentace pro kooperace, výběrové řízení dodavatele kooperací, zajištění optimální formy balení s ohledem na riziko poškození dílů a povrchových úprav, provedení početní kontroly dílů při odesílání do a z kooperací, zajištění efektivní dopravy spojené s kooperacemi a mezi středisky.
Požadujeme: organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost, práci s PC, vzdělání strojírenského směru výhodou, zkušenosti z praxe vítány.
Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, slušné jednání, samostatnou, náročnou a zodpovědnou práci v zakázkové výrobě.
Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Informace o firmě naleznete na stránkách: použijte odpovědní formulář
Podrobnější informace o nabízené pozici poskytneme při osobním pohovoru.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné - znalost čtení strojírenských výkresů výhodou

Požadované vzdělání

  • Strojírenství a strojírenská výroba

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.3.2017