Volné pracovní místo KOORDINÁTOR FIREMNÍHO SW A HW

20.7.2016
CRYTUR, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Palackého 175, Turnov, 511 01, Turnov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Koordinace spolupráce s externím správcem sítě a koncových zařízení.
Administrace aplikací, například K2 Admitec, PALSTAT, PDM a dalších, užívaných při vývoji a výrobě (číselníky, uživatelé, sestavy).
Řešení incidentů a provozních problémů těchto aplikací.
Koordinace rozvoje aplikací jejich externími dodavateli.
Spolupráce s interním R&D a externími partnery při vývoji SW částí našich produktů.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického typu, IT zaměření výhodou.
Dobré znalosti v oblasti informačních technologií (včetně MS Office).
Schopnost komunikovat s uživateli různých skupin potřeb.
Prokazatelnou zkušenost se správou aplikací.
Znalost angličtiny na velmi dobré komunikační úrovni.

Nabízíme:
Plný pracovní úvazek.
Pružnou pracovní dobu.
Smlouvu na 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Samostatnou, kreativní a odpovědnou práci.
Kompetitivní ocenění.
5 týdnů dovolené.
Stravenky.
Životní pojištění.
Zázemí rychle se vyvíjející české společnosti.

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 140 zaměstnanci a obratem 160 mil. Kč.

kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.