Volné pracovní místo  Koordinátor/-ka logistiky

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Zajištění dopravy k dodavateli a k zákazníkovi
  • Optimalizuje náklady za dopravu
  • Komunikuje s dodavateli a zákazníky ohledně dodávek
  • Informuje sklad o nakládkách a vykládkách
  • Připravuje odesílací dokumenty
  • Účast na pravidelných inventurách wip a náhradních dílů.
  • Sledovat stav obalového materialu a zajistit dostatečné množství obalů.
  • Sleduje a zajišťuje ideální množství vstupních materialů.
  • Pravidelný reporting
  • Zajišťuje přesné pohyby materiálu v SAPu
  • Vede přesný přehled o pohybech materiálu
  • Spolupracuje s oddělením nákupu ohledně přeprav a celní problematiky
  • Spolupracuje s oddělením financí při vystavování faktur a řešení celní problematiky
  • Postupuje podle nákupního procesu (SRM, objednávky...)
  • Zajišťuje celní problematiku a Intrastat

Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání
Český jazyk - rodilý mluvčí
Anglický jazyk - pokročilý na komunikativní úrovni
Německý jazyk - základní
Praxe v oblasti logistiky (2 roky)
MS Office
SAP výhodou
Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
zákaznický portál -Covisint výhodou
Analitické myšlení, rozhodovací schopnosti, komunikativní schopnosti
Hlásit se: Vlasáková Jindřiška, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.10.2016